תרופות בייבוא - ייבוא תרופות מצילות חיים

אם אתם זקוקים לתרופה נדירה, יקרה, יבוא תרופה מחו"ל, או לתרופה שאינה נכללת בהתוויות משרד הבריאות לטיפול החולה, אנו נשתדל להשיגה עבורכם מחברות תרופות שעמן אנו נמצאים בקשר רציף, ולספק לכם אותה  במחיר הנמוך ביותר, במידת האפשר.

רכישת תרופות במסגרת הליך של טופס 29 ג' נדרשת כאשר התרופה המבוקשת לא נרשמה לשיווק בישראל או שהופסק רישומה ושיווקה מסיבות שונות, או שהתרופה אינה מוגדרת על ידי משרד הבריאות כהתוויה המוכרת לטיפול החולה. לפיכך קיים צורך לרכוש את התרופה במסגרת נוהל מיוחד זה. בנוסף, במידה ותרופה מסוימת שקיימת בארץ חסרה זמן ממושך בחברה, קיימת אפשרות לייבא אותה מחו"ל.

לצורך יבוא מיוחד או רכישת התרופה בנסיבות המתוארות לעיל, על הרופא או על המוסד הרפואי למלא טופס מיוחד - טופס 29 ג'.

מרגע קבלת הטופס אשר מולא כראוי ע"י הרופא או המוסד הרפואי, אנו ננסה לאתר את התרופה המבוקשת. לאחר איתור התרופה ככל שיתאפשר בידינו ומתן אישורכם למחירה הסופי, אנו נדאג לאשר את טופס 29 ג' מול משרד הבריאות, ולהביא את התרופה אליכם עד הבית.

יש לשים לב כי תוקפו של טופס 29 ג' הינו לחצי שנה ועל הרופא או המוסד הרפואי לציין את המינון הנדרש היומי ואת המינון הכולל לחצי שנה.

ייבוא תרופות מתבצע בישראל באופן יום יומי ובכל יום מגיעות לישראל עשרות אלפי תרופות מכל הסוגים.

כאשר חושבים לעשות ייבוא תרופות חייבים לעשות את כל הצעדים על מנת לבדוק האם ספק התרופות הינו אמין ומוכר היות וכיום יש אינסוף תחליפים וזיופים של תרופות.

בית מרקחת רמז הינו בית מרקחת מוכר בתחומו, כמספק תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות והינו מוכר על ידי ה"אגודה למלחמה בסרטן", "אחת מתשע", ואגודות שונות נוספות...

בית המרקחת מספק תרופות לחולים מורכבים, ללקוחות פרטיים, בתי אבות, מחלקות תיירות מרפא וגופים שונים נוספים.

בית המרקחת מבצע ייבוא תרופות מבוקר ביותר כבר שנים רבות על ודואג לכל לקוחותיו ברמה הגבוהה ביותר.

בית המרקחת משרת במקצועיות את קהילת לקוחותיו מכל רחבי הארץ באמצעות שירות משלוחים המאושר ע"י משרד הבריאות

מעוניינים לקבל מידע נוסף על ייבוא תרופות ? התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם וניצור עמכם קשר בהקדם.